KAFASINA SIKAN ADAM : IMAMOGLU

​Kafasına sıkan adam İmamoğlu 

Ayağına sıkanı duyduk da kafasına sıkanı ilk defa duyduk gibi bakmayın.

Çin ile İstanbul Büyuksehir Belediyesi arasında yapılan sözde Dostluk Anlaşmasına binaen tüm metropol semt ve durak isimlerinin yanına Çinceleri asılıyor.

Ne Amerika ne Rusya ne Çin HER ŞEY TÜRK'E GÖRE TÜRK TARAFINDAN TÜRKLÜK için demeni beklemiyoruz da bu adım biraz fazla oldu sayın Imamoğlu. A.Kaya, Y. Güney mezarlarının ziyareti konusu kapanmadan bu Çin sevdası nereden çıktı bay başkan.

Sayın başkan,

Aslında seçimlerin iptal edildiği ilk turundan başlayarak siyasetimiz yeni bir nefes alacak diye düşünenlerden biriyim. Evet siyasetimiz rahat bir nefes alacak Ekrem Imamoğlu, Mansur Yavaş, Lütfü Savaş gibi isimler siyasetimizin akciğerleri olacak olmalı diyerek destek verdi insanlar. Bu desteği verenlerin bir bölümü de Türk milliyetçileri. Yani sizin anlayacağınız kaygısı Doğu Türkistan olan insanlar. Şimdi siz sokaklara Çince tabela aşarak bu insanların hassasiyetini yok sayıyorsunuz. 

Sayın başkan,

Unutmayınız ki siz sadece chp adayı değildiniz ve secimi de chpli olduğunuz için kazanmadınız. Ömründe chp'ye ilk defa oy veren insanlarin oldugunu biliyorsunuz umarım. 

Çin ile kardeş şehir olmanıza gerek var mı?

O Çin benim kandaşıma işkence eder. O Çin benim kandaşımı zindanlarda çürütür. O Çin benim kandaşıma her türlü acıyı tattırır. Peki bu ortamda sizin yaptığınızın adına ne denilir? Olmadı sayın başkan.

Diyarbakır Paris derken şimdi de Çin…

İçinizdeki cini çıkarmak gibi bir niyetiniz varsa bu kafanıza sıkmak anlamına gelir siyaseten. 

Gelin intihar etmekten vaz geçin..

Doğan Ay Coğrafya ve Kadının Kaderi
KENDİMDEN NOTLAR

İlgili İletiler

 

Yorumlar (0)

Henüz Yorum Yapılmamış